Strefa Piękna

modelowanie sylwetki

Technik farmaceutyczny i technik Usług Kosmetycznych. Praca jest jej pasją. Systematycznie uczestniczy w różnego rodzaju szkoleniach, by aktualizować swoją wiedzę teoretyczną. Jej misją jest nie tylko upiększanie, ale również dbanie o dobry wygląd całego ciała. W wolnym czasie podróżuje i czyta książki.

Magister fizjoterapii, dyplomowana masażystka z długoletnim doświadczeniem w branży beauty. Swoje doświadczenie zdobywała w najlepszych klinikach i SPA w Warszawie. Ekspert w dziedzinie wyszczuplania i modelowania sylwetki oraz poprawy jakości skóry. Swoją pracę wykonuje z pasją i zaangażowaniem. Interesuje się dietetyką, kosmetologią holistyczną oraz szeroko pojętym zdrowym stylem życia. Wolny czas poświęca rodzinie i przyjaciołom. Miłośniczka pieczenia ciast i tortów.

Technik usług kosmetycznych. Rzetelnie i z zaangażowaniem wykonuje swoją prace. Zawsze uśmiechnięta i wesoła. Specjalizuje się w zabiegach na ciało redukujących tkankę tłuszczową, antycellulitowych, ujędrniających przy użyciu maszyn (technologii) Onda, Storz i Icoone Laser 2. Największą satysfakcją i nagrodą jest dla niej uśmiech na twarzy klientek i stałe ich powroty. Interesuje się nowościami na temat nowoczesnej technologii w kosmetyce. Uwielbia słońce, dobry film oraz podróże.

Dba o to, aby zawsze znalazł się dogodny termin dla naszych Pacjentów, a nasz zespół miał dopracowany grafik. Codziennie z uśmiechem i otwartością wita naszych Pacjentów, dbając aby czuli się u nas jak najbardziej komfortowo.  Wykonuje również zabiegi z epilacji laserowej. Wolne chwile spędza na czytaniu kryminałów.